Bár még csak nagyszombat van, SB mégis a mai napot válsztotta, hogy feltámadjon a mászógyerek-létből (avagy másképp: a "
felszabadulás napja"). A születésnapja utáni héten már nagy motivációra nekibátorodott néha, hogy pár lépést megtegyen, de igazán a mai nap számít áttötésnek, amikor hirtelen le-fel kezdett sétálni, íme:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése